Е-консультації: Впродовж тижня дрогобичани можуть подавати свої пропозиції щодо порядку розміщення рекламних вивісок у Дрогобичі


Громада Дрогобича спільно зі службовцями міськради вже впродовж тривалого періоду часу працює над упорядкуванням системи розміщення рекламних вивісок у місті. Особливо це стосується історичного ареалу у центральній частині Дрогобича.

Для цього необхідно розробити Положення про порядок розміщення рекламних вивісок у Дрогобичі, особливо на фасадах будівель.

Опісля розроблене Положення підлягає затвердженню Виконавчим комітетом Дрогобицької міської ради.

З цього приводу нещодавно у Дрогобицькій Ратуші відбулись громадські слухання, під час яких кожен присутній дрогобичанин мав змогу висловити свою думку щодо принципів та способів розміщення рекламних вивісок у Дрогобичі. За результатами слухання було сформовано протокол, визначенні пункти якого буде внесено до Положення.

Однак, завдяки е-сервісам, які функціонують на Інтернет-порталі ДМР, ще впродовж наступних 7 днів дрогобичани мають змогу у режимі онлайн внести свої пропозиції до порядку розміщення рекламних вивісок у місті, які також будуть внесені до загального Положення.

Для цього необхідно скористатись е-сервісом «Консультації з громадськістю», перейшовши у рубрики «Е-місто» — «Е-демократія» — «Е-консультації».

Автором е-консультації є радник міського голови Дрогобича Олег Дукас.

Прес-служба ДМР

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні