Другий благодійний бал у Дрогобичі відбувся: На придбання медичного обладнання зібрано понад 200 тисяч гривень. ФОТО. ВІДЕО

11 Травня 0:00

Благодійний бал «Щастя усім дай Бог» — це мега благодійна подія, яку вже вдруге організовують та проводять у Дрогобичі.

Так, цього року захід відбувся 6 травня під гаслом «Запали іскру добра».

Організатором балу виступає відома у Дрогобичі громадська діячка Леся Татарська спільно з Дрогобицькою міською радою.

Як і минулоріч захід зібрав людей доброї волі, представників бізнесу, мистецтва, службовців, депутатів, ЗМІ.

 

Впродовж всього заходу на сцені виступали відомі зірки шоубізнесу та кіно. Також відбувався благодійний аукціон.

Як зазначають організатори, загалом вдалося зібрати 207 600 гривень. А завдяки проведеному благодійному аукціону, метою якого було зібрати кошти для лікування дрогобичанина Сергія Паньківа, було зібрано 25 650 гривень та 50 доларів США.

Сама організаторка балу, відома у Дрогобичі громадська діячка Леся Татарська, проведенням та результатами благодійного вечора задоволена. Така ініціатива була підтримана і на рівні Міністерства культури України. Ба навіть більше, Леся Татарська зазначила, що після проведення вже двох таких благодійних заходів робитиме все для того, аби в подальшому він відбувався щороку і став уже традиційним, незалежно від того, хто займатиметься його організацією. В перспективі, за словами громадської діячки, працюватимуть над тим, аби згодом Благодійний бал у Дрогобичі «Щастя усім — дай Бог» отримав статус Віденського, хоча це потребує колосальних зусиль.

«Саме в таких малих общинах як Дрогобич формується суспільство всієї країни, тому важливо починати з себе та наповнювати українське суспільство частинками благородства, шляхетності, любові, краси та допомоги один одному в потрібні моменти», — прокоментувала Леся Тарарська.

Щодо закупівлі медичної апаратури у кардіологічне відділення КНП «Дрогобицька міська лікарня №1», то сума коштів, виручена з балу, повністю перекриває всі витрати на її придбання.

Своєю чергою, міський голова Дрогобича Тарас Кучма зазначив, що такий захід вкотре демонструє, що сьогодні світ не без добрих людей, а основне — те, що є однодумці, які свідомі, що розвиток міста залежить від співпраці громади, влади та бізнесу. Таким чином вдається оновлювати медичну апаратуру, першочергове завдання якої полягає у порятунку людських життів. І додає, що у випадку нестачі коштів на закупівлю медичного обладнання, решту суми, як і торік дофінансують з міського бюджету. В цьому випадку міський голова відзначає активну позицію депутатського корпусу міської ради, який завжди позитивно відгукується на подібні громадські ініціативи.

Прес-служба ДМР ФОТО Марія Тяжкун

Чат-бот Гаряча лінія