Дрогобичани вшанували учасників бойових дій на території інших держав молитвою та скорботним віче. ФОТО


Сьогодні, 15 лютого, у 30-ту річницю виведення військ з Афганістану, у Дрогобичі вшанували учасників бойових дій на території інших держав.

Близько двохсот дрогобичан взяли участь у віче-реквіємі, яке відбулося біля пам’ятника воїнам, які загинули в Афганістані (на вулиці Тараса Шевченка).

Разом з дрогобичанами, зокрема учасниками війни в Афганістані, участь у скорботному заході взяли голова Дрогобицької РДА Андрій Шевкенич, заступник міського голови Дрогобича Василь Качмар, заступник голови РДА Руслан Щерба, депутат ЛОР Михайло Задорожний, службовці міськради.

Панахиду за учасниками бойових дій на території інших держав відслужив військовий капелан Дрогобицького гарнізону отець Іван Гнатів з семінаристами Дрогобицької семінарії.

Нагадаємо, у цій жорстокій війні загинуло 12 дрогобичан, яких сьогодні поіменно було згадано під час віче.


Також в ході заходу учасники пом’янули Героїв Небесної Сотні та воїнів, які загинули на теренах східної України у війні з ворожою державою Росією.

Традиційно до побратимів та громади міста  звернувся голова Дрогобицької регіональної спілки ветеранів Афганістану Іван Андруневчин, який висловив слова подяки меценатам за сприяння в організації заходу та польової каші для афганців. Відтак голова організації вручив сім’ям загиблих в Афганістані воїнам матеріальні допомоги.

Завершився захід урочистим покладанням квітів до пам’ятного знаку.

Вела захід Уляна Воят.

Зазначимо, згідно з розпорядженням міського голови Дрогобича «Про надання одноразової матеріальної допомоги з нагоди відзначення 30-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан», враховуючи звернення Дрогобицької регіональної спілки ветеранів Афганістану, двадцятьом особам надано матеріальну допомогу на загальну суму 6800 гривень:
– чотирьом членам сімей загиблих у РП Афганістан по 500 гривень;
– шістнадцятьом особам – інвалідам війни, учасникам війни у РП Афганістан надано допомогу по 300 гривень.

Про це повідомили в управлінні праці та соціального захисту населення ДМР.

Фотозвіт

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні