Дрогобичан закликають долучатись до наповнення першого на Дрогобиччні музею комп`ютерної техніки

7 Травня 0:00

Фото з мережі Інтернет

У сучасному світі технічний прогрес набирає шалених обертів. Не кожна пересічна людина встигає стежити за випуском все нових і нових моделей гаджетів, радіо-, фото-, відеоапаратури, ігрових приставок та багато іншого.

Порівнявши можливості інформаційних технологій, які функціонують зараз і тих, які ще з десяток років тому вважались найсучаснішими, останні масштабно поступаються і у очах сучасних дітей впевнено переходять у клас раритетних винаходів.

Саме з метою зберегти та продемонструвати майбутнім поколінням раритетні експонати, що характеризують цілі епохи науково-технічного прогресу, у Дрогобичі відкриватимуть музей комп`ютерної техніки.

До створення музею закликають долучатись усіх дрогобичан та жителів краю.

«Ми плануємо відкривати перший музей комп`ютерної техніки на Дрогобиччині. Зокрема, у планах зібрати всі можливі експонати, які формували історію розвитку технологій у світі. Кожен експонат міститиме підпис громадянина, який надав його музею», — зазначає Станіслав Гайдер.

Кожен бажаючий зможе долучитися до його наповнення, надавши музею експонат від себе.

Після збору спільно з громадськістю експонатів, як зазначає Станіслав Гайдер, обиратимуть приміщення, де можна розмістити музей, та його назву.

Під час вибору місця розміщення та назви музею консультуватимуться з громадськістю за допомогою електронного сервісу «Е-консультації», який функціонує на інтернет-порталі ДМР.

Для передачі експонату музею потрібно скористатись відповідною формою https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeo7NTiJYb3Rn4iKCXKse7W7IAMsftMpYMSfj-bSWSzC-GNdA/viewform?fbclid=IwAR1KvXiJgUH9SBhmiPQvjcc6sJaJYux3ke4WgDT1cvtljh9x46TEOkwMMO4

або надіславши листа на е-скриньку itadrohobych@gmail.com. Також можна звернутись за номером телефону (03244) 2-25-69.

Прес-служба ДМР

Чат-бот Гаряча лінія