Дрогобич-туристичний презентували на грандіозному Фестивалі «Ніч у Львові 2019»

17 Липня 0:00

Вп`ятнадцяте у Львові відбувся грандіозний захід, який збирає чисельну кількість митців, туристознавців та туристів, а саме — «Ніч у Львові 2019».

Впродовж трьох днів, 12-14 липня, «Ночі у Львові 2019» близько 50 установ працювали до ночі, де організовувались різні дійства: перформанси, вистави, концерти. Також працювали й храми міста, які можна було відвідати в межах екскурсії.

Аби презентувати туристам, яких зазвичай збирає фестиваль «Ніч у Львові» з усіх куточків Європи та світу, Дрогобич-туристичний, участь в заході взяв і Туристично-інформаційний центр Дрогобича.

Як зазначають у Туристично-інформаційному центрі Дрогобича, окрім презентації нашого міста гостям та мешканцям Львова, їх також запросили відвідати Дрогобич та відчути його «на смак».

«Ми завжди намагаємось брати участь у таких заходах, адже це популяризація міста на туристичній арені, що призводить до збільшення потоку туристів. А те, якими темпами зростає кількість туристів у місті, видно неозброїним оком», — додають у ТІЦі Дрогобича.

Прес-служба ДМР