Дрогобич та Київ об’єднає «Країна Франкіана». ФОТО

У понеділок, 20 травня, у стінах головного корпусу Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка відбулося урочисте відкриття VІІ літературно-мистецької академії «Країна Франкіана».

У межах «Країна Франкіани» впродовж тижня у Дрогобичі відбуватимуться різноманітні тематичні заходи, завдання яких популяризувати та відкривати нові шляхи до глибшого пізнання постаті одного з найславетніших синів людства, світоча українського письменства, вченого, громадсько-політичного діяча, поета, історика, перекладача, провідника національного відродження України – Івана Франка.

Зі вступним словом виступила ректор Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка Надія Скотна.

Науковців та студентів, які прибули на щорічну академію «Країна Франкіана», привітав міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Серед почесних гостей “Країни Франкіани” у Дрогобичі лауреат Міжнародної премії імені Івана Франка 2018 року у номінації “за вагомі здобутки (досягнення) у галузі україністики” – доктор філологічних наук, дійсний член Наукового товариства імені Шевченка, професор Українського католицького університету (Львів) і Українського вільного університету (Мюнхен), завідувач кафедри філології Українського католицького університету – Ярослава Мельник.

Міський очільник Дрогобича зазначив, що цьогорічна «Країна Франкіана» є по-особливому важливою і незвичайною, адже вперше впродовж двох днів, 25-26 травня, вона відбуватимуть у столиці України, де Дрогобич презентуватимуть, як батьківщину Івана Франка, та ще й у межах проведення Днів Києва.

Літературно-мистецька академія «Країна Франкіана» триватиме до 29 травня.

Прес-служба ДМР

До теми: «Країна Франкіана» вперше відбудеться у Києві: Фестиваль популяризуватиме Івана Франка та Дрогобицький край. ФОТО

 

 

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні