Дрогобич – Нова Каховка: Партнерську співпрацю розпочали з обміну досвідом у сфері культури та туризму. ФОТО. ВІДЕО

Місто Нова-Каховка — перше місто-партнер Дрогобича на теренах України. Минулого року, у вересні, між Дрогобичем та Новою-Каховкою було підписано Угоду про партнерство та співпрацю.

До сьогодні делегації з обох міст вже встигли побувати в гостях один у одного. У ході візитів делегації брали участь у святкуванні як Дня міста Дрогобича, так і Дня міста Нова Каховка,у Церемонії вручення Міжнародної премії імені Івана Франка у Дрогобичі та підписання Угоди про партнерство та співпрацю у Новій Каховці. Ці зустрічі відбували на рівні керівництва міст, представників міськрад та виконкомів.

До слова, під час візиту до Нової Каховки на святкування Дня міста та підписання Меморандуму про співпрацю, крім офіційної делегації, участь у заходах також взяв дрогобицький колектив Прикарпатського ансамблю пісні і танцю «Верховина».

Цієї суботи, 2 лютого, до Дрогобича завітала чисельна делегація з Нової Каховки, у складі якої перебували представники виконавчого комітету НМР на чолі зі заступником міського голови Володимиром Сироваткою, та творчі колективи, які взяли участь у ХХVIII Різдвяному фестивалі «Колядує Франкове Підгір’я».

Зустріли гостей на дрогобицькій землі з короваєм та сіллю. Участь у зустрічі особисто взяв міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Окрім участі у Фестивалі, делегати з Нової Каховки побували на екскурсіях містом та Ратушею, які провели представники Туристично-інформаційного центру Дрогобича, відвідали заклади освіти, культури та спорту міста Дрогобича, провели зустрічі на рівні заступника міського голови Василя Качмара та керівників структурних підрозділів гуманітарної сфери з метою обміну досвідом, побували на сесії міської ради та привітали з новорічно-різдвяними святами депутатський корпус міськради.

За підсумками триденного візиту обома сторонами напрацьовано низку ідей, які планують реалізовувати між двома містами.

Сьогодні, 4 лютого, делегація з Нової Каховки відбула додому, отримавши від дрогобичан не лише подарунки, а й прапор міста Дрогобича, який розмістять у приміщенні Новокаховської міської ради.

Прес-служба ДМР

Зацікавленість статтею
[Всього: 2 Середня оцінка: 5]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні