ДРОГОБИЧ – НАШ СПІЛЬНИЙ ДІМ, І ЧИСТОТА У НЬОМУ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД КОЖНОГО З НАС!

Сьогодні, 10 червня 2019 р., працівниками КП «Муніципальна варта» ДМР спільно з працівниками Департаменту міського господарства та громадськими діячами, проводився виїзд стосовно перевірки скарги мешканки мікрорайону Млинки міста Дрогобич на предмет порушенням її сусідом правил благоустрою.

Під час проведення згаданого заходу було з’ясовано, що мешканець сусіднього будинку вивів стічну трубу зі свого помешкання за межі власного подвір’я.

Відтепер, нічим не прикриті, каналізаційні стоки протікають безпосередньо попри паркан скаржниці, руйнуючи його та розповсюджуючи неймовірний сморід. Крім описаного вище, в випадку зливи, або ж перекриття шляху каналізаційним відходам, вони затоплюють подвір’я та потрапляють у криницю, що є джерелом постачання питної води.

Тепер відповідальні особи на основі зібраних фактів шукатимуть шляхи вирішення проблеми.

Також під час спільно проведеного у це й же день рейду було виявлено ряд порушень правил благоустрою. До винуватців будуть вжиті відповідні заходи згідно чинного законодавства.

Також, спільними  під час спільно проведеного у це й же день рейду , було виявлено ряд порушень правил благоустрою. До винуватців будуть вжиті відповідні заходи згідно діючого законодавства.