Дрогобич – Грайфсальд: Як обидві сторони обмінювалися досвідом у сферах промоції міста, туризму та е-врядування. ФОТО. ВІДЕО

15 Червня 0:00
https://www.youtube.com/watch?v=H6YrGQSS8lg&feature=youtu.be

Співпраця між українським Дрогобичем та німецьким Грайфсвальдом започаткована ще у 2017 році. Відтоді німецька делегація побувала у Дрогобичі, а українська — Грайфсвальді.

З 12 по 15 червня офіційна делегація з Грайфсвальду на чолі з обер-бергомістром Штефаном Фасбіндером знову побувала у Дрогобичі.

Під час цього візиту обидві сторони підписали Договір про партнерство між двома містами. Документ про партнерство підписали міський голова Дрогобича Тарас Кучма та обер-бургомістр Грайфсвальда Штефан Фасбіндер.

Крім підписання Договору про партнерство, обидві сторони презентували одна одній практичний досвід у сферах промоції міста, туризму та е-врядування

Так, керівник КУ "Інститут міста" Володимир Кондзьолка презентував гостям механізми та систему управління містом, керівник Туристично-інформаційного центру Ігор Чава поділився з грайфсвальдськими колегами досвідом розвитку сфери туризму у Дрогобичі та його потенціалом. Представник відділу економіки Сергій Задворних презентував гостям економічний потенціал Дрогобича. Начальник відділу ІТ та аналізу ДМР Станіслав Гайдер презентував гостям цифрову трансформацію міста у сфері е-врядування та здобутки, які Дрогобич досягнув з 2017 року. Керівниця Дрогобицького центру надання адміністративних послуг Оксана Тішина ознайомила гостей з роботою ЦНАПу та наданням адмінпослуг у Дрогобичі.

Зі свого боку німецькі колеги поділилися досвідом у сфері промоції та туризму. Керівник ТзОВ "ГрайфсвальдМаркетинг" Майк Віттенбехер та студент-магістр Грайфсвальдського університету Давид Шефер презентували дрогобичанам своє дослідження маркетингово та сталого регіонального розвитку для Дрогобича на прикладі міст Європи, в тому числі й Грайфсвальда.

Також німецькі гості відвідали низку екскурсій містом та Дрогобиччиною.

Сьогодні делегація з Грайфсвальду відбула до Німеччини. Невдовзі плануються візит дрогобичан до Німеччини.

Прес-служба ДМР