Дрогобич долучився до найбільшого в Європі Конгресу місцевого самоврядування. ФОТО

Цими днями, впродовж 8-9 квітня, у польському місті Краків вп`яте зібрався Європейський конгрес місцевого самоврядування під назвою “Самоврядування: разом до майбутнього”.

У роботі Конгресу бере участь близько 3 тисяч лідерів самоврядної та виконавчої влад, міжнародні експерти, науковці з Центральної та Східної Європи, серед яких — вище керівництво Польщі, Білорусії, Румунії та інших європейських держав, міські голови та голови обласних і районних рад України, експерти.

Дрогобич на цьому міжнародному заході представляли міський голова Тарас Кучма і керівники КУ «Інститут міста Дрогобича» та КП «Дрогобичводоканал» — Володимир Кондзьолка та Роман Шагала.

У межах панелі «Розумні зміни — нові технології в органах місцевого самоврядування» у перший день Конгресу, 8 квітня, з доповіддю виступив міський голова Дрогобича Тарас Кучма. Міський очільник Дрогобича презентував місто, як лідера Кращих практики місцевого самоврядування в Україні за напрямом «Розумна громада», що полягає у роботі з відкритими даними, запровадженням е-медицини та е-послуг для дрогобичан.

Зазначимо, місто Дрогобич було запрошено до участі у Конгресі як переможець конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування у 2018 році» за напрямком «Розумна громада», який проводиться п`ятий рік поспіль Міністерством регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України спільно з Програмою Ради Європи.

Як зазначають організатори, серед найважливіших пунктів програми —церемонія нагородження переможців конкурсу найкращих представників самоврядування. Гасло форуму “Самоврядування – разом в майбутнє” має на меті розвинути дискусію на тему розв’язку таких проблем, як фінансування транскордонної співпраці, інвестиції в смарт-рішення, співпраця самоврядування з осередками дослідження та розвитку.

До теми: Дрогобич визнано переможцем конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування у 2018 році». ВІДЕО. ЗМІ

Прес-служба ДМР

Зацікавленість статтею
[Всього: 1 Середня оцінка: 5]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні