Довіку ви батьків шануйте – свій найсвятіший оберіг…

Школа – це колектив, в якому протікає більша частина життя дитини, де є місце для свят, конкурсів, походів і екскурсій. Вона тримається на трьох китах: батьки, вчителі, учні. Низький уклін і найкращі побажання батькам, які не тільки довірили нам своїх дітей, а й стати активними учасниками навчально-виховного процесу. Саме для них відбувся батьківський концерт «Довіку ви батьків шануйте – свій найсвятіший оберіг» у приміщенні Народного дому ім. Івана Франка.

Сім’я споконвіку була і залишається хранителькою людських цінностей, культури і історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. З  родини починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Благополуччя сім’ї завжди залишатиметься мірилом розвитку і прогресу суспільства в цілому.

Звичайно, головними винуватцями свята стали наші учні, які упродовж усього концерту створювали присутнім чудовий настрій. На сцені виступали найкращі солісти, читці, танцювальні ансамблі, мали чудову можливість сказати мамам усі ті слова, які губляться у щоденному шаленому темпі сучасного життя. Як виразити усю вдячність, захоплення та любов? Як вибрати подарунок, який сподобається та запам’ятається надовго. Сподобався присутнім виступ  першокласників.

Слово – благословення виголосив духовний наставник школи о. Юрій Завійський.

Свято зібрало матерів, бабусь, дітей. До участі в концерті долучилися і батьки, які заспівали пісню « Найкращі в світі » мами п. Марія Дешева, п. Ліля Дзиндзюра та дівчатка 4-А класу. Тріо п. Галина Бермес разом із синочками   Юрієм, учнем  3-А класу, Олексієм, учнем  1-А класу виконали пісню « Розмова з сином».

На святі лунали зворушливі слова, вірші та пісні про тепло сімейного вогнища, материнську любов та батьківське учіння. Саме пісня про матір «Назустріч долі» була виконана Белз Ангеліною, ученицею 6 класу.

Нагловська Софія нагадала піснею про важливість сім’ї.

Іванко Христина, Висятицька Вікторія, Мацан Анастасія, Лесишак Марта, дівчатка 7 класу, виконали пісню «Рушник вишиваний, як долі доріжка».

Дзиндзюра Софія, учениця 4-А класу, ніжно заспівала пісню «Молитва».

Глядачі мали змогу натішитися силою та міццю родини як учні 2-А класу заспівали пісню «Українська родина», а учні 4- Б класу – пісню « Батько і мати».

Свою родину звеличив піснею «Родина» Куріца Святослав, учень 8-Б класу.

Виразно та емоційно читали поезію « Молитва» Маршалок Єва, учениця 8-Б класу, « Мамо моя» – Луців Ростислав, учень 5 класу, « Розвивайся ти, високий дубе» – Бенько Романа, учениця  3-Б класу.

Окрасою свята стала сценка « А ми удвох» у виконанні Чуфрид Софійки, Пастернака Назара, Маркопольського Олега, учнів 1-А класу.

Беззаперечно, гучні оплески лунали для учасників танцю «Серце матері» вчителя польської мови Винницької З.І. та її синочка Івасика, учня 2-А класу.  Мама – учитель, яка танцювала зі своїм синочком – це вже справді щось надзвичайне.

Танцювальну композиція « Небесна сотня білих журавлів» представили учні 3-А класу, про Україну – учні 9 класу.

Не залишив байдужими виступи танців учнів 4-Б, 6, 8-А, 9 класів. Заключним етапом була танцювальна композиція «Україна – це я, Україна – це ми» у виконанні учнів 5 класу.

Ведучими свята були: учитель фізики Віра Яворська та учень 8-Б класу Святослав Куріца. А режисером, організатором і сценаристом свята є заступник директора з навчально-виховної роботи Суховерська Ольга Мар’янівна. Допомагали в організації та проведенні свята педагог – організатор Будз М.П. та класні керівники 1-9 класів.

Батьківський концерт  у черговий раз засвідчив, що в нашій школі навчаються обдаровані діти і працюють талановиті вчителі. Тож хай щасливе дитинство, веселі усмішки, радісний настрій, мир і спокій панують у нашій школі та в усій країні. Дирекція школи дякує всім учням, педагогам, батькам, які зробили незабутнім, яскравим святом. Бурхливі оплески, незабутні враження, дитячі усмішки, батьківська гордість – ось кульмінація свята.

Зал був переповнений емоціями, глядачі не шкодували оплесків. Свято вдалося на славу.

Ми пишаємося своїми учнями!

Хай радість лиш приносить Вам життя,

Мов квіти. Щоб буяло почуття,

І щоб здійснились заповітні мрії,

Щоб справдились бажання та надії.