Доторкнутись до історії рідного міста

16 травня 2019 року відбувся англомовний квест ” Дрогобич – європейське місто” для учнів 8-их класів міст Дрогобича та Стебника. Це весела та пізнавальна гра, яка дозволяє не лише поглибити свої знання про історію рідного міста, але й вимагає високого рівня образного мислення та креативності.
ЗОШ № 14 представляли Гусак Віктор(8-Б), Киріченко Антоніна (8-Б), Малинівська Роксоляна (8-Б) та Попів Соломія (8-А). Діти через жеребкування були поділені на 8 команд, кожна з яких отримала свій лист- маршут (костел Св.Варфоломія, пам”ятник Юрію Дрогобичу, пам”ятник Адаму Міцкевичу, парк Степана Бандери, міська ратуша та церква Св.Трійці). У кожній із зазначених локацій школярі колективно вирішували складні інтелектуальні завдання, демонструючи при цьому високий рівень володіння англійською мовою.
Навіть рясний травневий дощ не зміг завадити отримати задоволення від активного відпочинку та можливості доторкнутися до історії рідного міста, відчути себе невід”ємною частиною древнього європейського міста Дрогобича.

Ірина Круглій, вчитель англійської мови ЗОШ№14

 

 

 

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні