Досліджуємо екологічно чисті види енергії

У рамках екологічної декади 12 квітня в пілотному 2-Б класі Дрогобицької спеціалізованої школи №2 відбувалося випробування установки  «Horizon Fuel Cell Technologies», головне завдання якої – демонстрація використання альтернативних видів енергії: вітрової, сонячної, термальної, водневої. Презентував досліди й розповідав про новітні розробки у сфері екологічно чистої енергетики учитель-методист Андрій Романович Бурий.

Учні, які мали змогу переглянути головні досліди, були вражені тим, як за допомогою звичайного світла можна привести в рух вентилятор і як за допомогою вітру можна заряджати керовані моделі автомобілів. Але найдивовижнішим було те, коли керовані спеціальною програмою, попередньо завантаженою на планшет, моделі могли їхати, використовуючи як пальне лише дистильовану воду. Така енергетика сьогодні – це модний альтернативний напрям вироблення та споживання енергії.

Збирати комплект і готувати демонстрації допомагали учні 8-В класу Павло Муль й Олесь Паращак. Особливу подяку висловлюємо давньому другові нашої школи й популяризаторові екологічно чистих видів енергії Джорджеві Фінлі, за підтримки якого ми отримали цей оригінальний комплект.

Уляна Ільчишин, класний керівник 2-Б класу

 

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні