Дошкільнята групи “Барвінок” ДНЗ №21 м. Стебника взяли участь у дистанційній олімпіаді “Всеосвіта Весна –  2019”

Всього взяло участь 16 дітей, в  категоріях:  «логіка» -16 дітей, «казка» – 8,  «математика» – 13. В режимі offline малята мали можливість дати відповіді на запитання та розв’язати інноваційні завдання, спрямовані, насамперед, на підвищення в дітей інтересу та мотивації до навчання. Всі запропоновані завдання виявились дуже цікавими та змістовними для наших діток, виконувались індивідуально та в ігровій формі, результати тестування координувала вихователь-методист Іваніщева І.Т. на сайті проекту Всеосвіта. Особливо цікавою виявилась категорія «логіка», яка сприяла розвитку пізнавальних психічних процесів ( пам’яті, мислення, логіки, уваги). Одразу після проходження олімпіади учасники отримали ексклюзивні нагороди, що були спеціально розроблені  для весняного сезону олімпіад ,  а батьки – листи-подяки, що покращило святковий настрій педагогам та батькам. Всі вихованці вчителя-дефектолога, Янів О. П., показали гарні результати і отримали дипломи 1 та 2 ступенів.

Щиро дякую батькам вихованців групи «Барвінок», які не стоять осторонь нестримного дитячого прагнення до знань та активно підтримують своїх дітей у будь-яких починаннях.

Кожен дошкільник протягом перебування в дитячому садку здобуває величезну кількість знань, що стають успішним трампліном у доросле життя. Завдяки олімпіадам можна не лише легко перевірити рівень  знань та закріпити вивчений раніше матеріал, але й дізнатись нову цікаву та необхідну інформацію.

Надіємося і очікуємо на Ваші голоси підтримки  в розіграші подарунків  – екологічних конструкторів «Вітрохід» від компанії «Bitkit» на сайті

“Всеосвіта Весна 2019” за групу “Барвінок” за посиланням:

 https://vseosvita.ua/olympiad/s9d/material-1107.html

Підготувала:

вчитель-дефектолог групи “Барвінок ”

ДНЗ №21 м.Стебника.

Янів Ольга Петрівна

 

 

Зацікавленість статтею
[Всього: 3 Середня оцінка: 5]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні