Дошкільні начальні заклади Дрогобича переходять на систему е-реєстрації дітей blockchain: Керівникам презентували принципи роботи. ФОТО


Тепер реєстрація дітей у перші класи загальноосвітніх навчальних закладів міста у Дрогобичі відбувається лише через електронну систему blockchain.

Таке нововведення ініційоване Дрогобицькою міською радою задля того, аби повністю унеможливити будь-яке фальсифікування даних.

Вже у квітні на таку ж систему роботи переходять усі дошкільні навчальні заклади міста.

З цього приводу у четвер, 21 березня, у Дрогобицькій міській раді під головуванням заступника міського голови Василя Качмара відбулась нарада з керівниками дошкільних начальних закладів Дрогобича та Стебника.

«Багато хто з батьків, які особисто звертались і до мене, і до міського голови, зіштовхнулись з неможливістю віддати свою дитину у садочок, оскільки їх черга у списку постійно зміщувалась. Тому ми вирішили глобально підійти до цього питання і зробити все для того, аби батьки прозоро реєструватись у ДНЗ. Система е-реєстрації дітей, яка до цього часу функціонувала у ДНЗ, зовсім не захищала персонально дані заявника, окрім цього була недосконалою щодо прозорості черги. Відтак у всій сфері освіти ми впроваджуємо нову систему на технології blockchain, яка унеможливлює фальсифікацію даних або ж їх неконфіденційність», — зазначив заступник міського голови Дрогобича Василь Качмар.

У ході наради начальник відділу ІТ та аналізу ДМР Станіслав Гайдер презентував керівникам ДНЗ, на яких принципах працює система та як нею скористатися як працівникам ДНЗ, так і батькам.

Посадовець повідомив, що прийом заявок здійснюватиметься лише через е-систему у режимі онлайн.

Про систему роботи щодо прийому дітей у дошкільні навчальні заклади загалом поспілкувався з освітянами представник відділу освіти ВО ДМР Ярослав Гевко.

Підбиваючи підсумки наради, заступник міського голови Дрогобича Василь Качмар наголосив, що прийом іногородніх дітей у дошкільні навчальні заклади міста здійснюватиметься на підставі рішення керівників тих чи інших територій повертати трансферти за надані освітні послуги мешканцям їхніх територій.

Нагадаємо, для того, щоб зареєструвати дитину у чергу в перший клас шкіл міст Дрогобича та Стебника необхідно перейти на спеціалізований е-ресурс — https://school.bloqly.com/ та виконати умови реєстрації.

Прес-служба ДМР

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні