До Дрогобича завітав «Різдвяний конвой» із подарунками з Німеччини. ФОТО

5 грудня, у переддень Святого Миколая за католицьким стилем, до Дрогобича завітав «Різдвяний конвой» із Німеччини. До Народного дому ім. І.Франка приїхала фура з подарунками від німецьких дітей для їхніх однолітків з Дрогобиччини.

Розвантажити благодійну допомогу для дітей пільгових категорій німецьким волонтерам допомагали не лише працівники Народного дому разом із директором Петром Косом, а й батьки діток, які так чисельно зібралися у концертній залі.

Розпочалося дійство з привітання начальника Львівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ярослава Бордіяна та керівника Дрогобицького міського центру СССДМ Оксани Матчишин.

Відбувся невеликий святковий концерт за участю народного ансамблю танцю «Верховинка» (художній керівник Богдана Кос), Народного ансамблю бального танцю «Оксамит» (Леся Калічак) та вихованців вокального відділу музичної школи №1. Концертна програма дуже сподобалася не лише дітям і їхнім родичам, а й помічникам Святого Миколая з Німеччини.

Опісля настав час роздавати подарунки. З гарним настроєм і посмішками на обличчях діти соціальних категорій отримували різдвяні сюрпризи від своїх ровесників з Німеччини. Цікаво, що німецькі діти самі готували і пакували подарунки для хлопчиків чи дівчаток з України, вкладаючи до пакунків ще й листи чи власні малюнки.

Акція «Різдвяний конвой» відбулася за ініціативи благодійників з Німеччини «WPK Weihnachtspackchenkonvoi gGmbH» за сприянням Львівської обласної державної адміністрації та Львівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Ярослав ГРИЦИК
Фото автора

Зацікавленість статтею
[Всього: 7 Середня оцінка: 3.3]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні