ДМР оголошує конкурс з відбору експертів для проведення експертної оцінки об’єктів комунальної власності

Виконавчий комітет Дрогобицької міської ради оголошує конкурс з відбору експертів для проведення експертної оцінки об’єктів комунальної власності.

Об`єкти комунальної власності, які передаються в оренду

№ п/п Місце знаходження об‘єкту оренди площа оренди (кв м)
1 Нежитлове приміщення за адресою: м. Дрогобич, пл. Ринок, 9 23,2
2 Нежитлове приміщення за адресою : м. Дрогобич, вул. Л. Українки, 21 61,2

Об`єкт комунальної власності, який підлягає приватизації

№ п/п Місце знаходження об”єкта оренди площа  (кв м)
1 Нежитлове приміщення за адресою : м. Дрогобич, вул. Мазепи, 12 65,7

Мета проведення незалежної оцінки: визначення вартості об’єктів комунальної власності.
Учасникам конкурсу потрібно подати заявку та матеріали про участь у конкурсі в конверті з позначкою „Конкурс з відбору експертів”.
У матеріалах повинні бути :
– заява на участь у конкурсі;
– копія установчих документів учасника конкурсу;
– копії документів, що підтверджують кваліфікацію працівників, які залучаються до виконання експертної оцінки;
– письмова згода оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна, завірену їхніми особистими підписами.
– копія сертифіката, виданого Фондом Державного майна України на право проведення експертної оцінки державного майна;
– пропозиції учасника щодо умов оплати відповідно до калькуляції витрат та терміни виконання робіт.
Конкурс буде проводитись о 10 год. 5 вересня 2019 року за адресою: м. Дрогобич, пл. Ринок, 1, каб. 52.
Конкурсну документацію необхідно подати до 2 вересня включно за адресою: м. Дрогобич, пл. Ринок, 1, каб. 40.

Виконавчий комітет Дрогобицької міської ради повідомляє, що сесією Дрогобицької міської ради № 1871 від 06.08.2019 р. «Про включення в перелік об‘єктів комунальної власності, що підлягають приватизації шляхом (спсбом) викупу» прийнято рішення про викуп нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: м. Дрогобич, вул. Мазепи, 12 , площею 65,7 м. кв.