Для роз’яснення дорожньої карти реформи освіти Дрогобича та Стебника посадовці ДМР проведуть зустріч з батьками учнів. ФОТО. ВІДЕО


У четвер, 14 березня, у Дрогобицькій Ратуші відбулась нарада з керівниками загальноосвітніх закладів міста Стебника рід головуванням заступника міського голови Дрогобича Василя Качмара за участі начальника відділу освіти ДМР Петра Сушка.

Під час зустрічі присутні радилися щодо зміни типів навчальних закладів міст Дрогобича та Стебника, а також щодо заходів для фінансової стабілізації галузі освіти.

На початку наради заступник міського голови Василь Качмар зазначив, що на разі батьківські колективи шкіл Стебника невдоволені рішенням про те, що, відповідно до вимог нового Законодавства, реорганізовувати їх навчальні заклади у гімназії та ліцеї необхідно вже у цьому році.

Тому, за словами посадовця, необхідно напрацювати спільний план, який дозволить без соціальних збурень працювати над реформуванням системи освіти у подальші роки.

Відтак, за результатами спільного обговорення, було напрацьовано проект рішення, який винесуть на засідання постійної комісії ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту, туризму, інформації, праці та соціального захисту населення ДМР у п`ятницю, 15 березня, а відтак на розгляд засідання сесії Дрогобицької міської ради.

У 2019 році змін зазнають такі навчальні заклади як Стебницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6, Дрогобицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15, Дрогобицька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 9, Дрогобицька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №8, Стебницька загальноосвітня школа І ступенів №13, Дрогобицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10, ставши гімназіями.

Також у 2019 році змін зазнають Дрогобицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Івана Франка, Дрогобицька спеціалізована школа І-ІІІ степенів №2, Дрогобицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4, Стебницька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7, Дрогобицька спеціалізована школа І-ІІІ степенів №16, Дрогобицька гімназія імені Богдана Лепкого, Дрогобицький ліцей при Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка, Дрогобицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, які планують  реформувати у ліцеї.

У 2020 році змін зазнають навчальні заклади: Дрогобицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5, Дрогобицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №14, Стебницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 імені Тараса Зозулі, Дрогобицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №17, Стебницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №18  ставши гімназіями. Окрім цього, у 2020 році у гімназії можуть перетворити новостворені у 2019 році ліцеї, у яких до 25 травня 2020 року не буде сформована мережа 10-х класів.

Також, за результатами наради, відділу освіти ДМР доручено до квітня 2019 року розробити нові статути навчальних закладів, а також розробити дорожню карту роботи шкіл в умовах автономізації.

Крім того, до проведення сесії Дрогобицької міської ради заплановано зустріч з батьківським колективом ЗОШ №11 міста Стебника.

Прес-служба ДМР

Зацікавленість статтею
[Всього: 2 Середня оцінка: 1.5]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні