Діти з міста-побратима Нової Каховки впродовж десяти днів гостюватимуть у Дрогобичі. ФОТО. ВІДЕО

Середа, 3 Липень 2019

Чотирнадцять дітей з Нової Каховки у вівторок, 2 липня, прибули до Дрогобича, де у межах партнерської співпраці між містами гостюватимуть впродовж десяти наступних днів.

https://youtu.be/OAGBbGEUOmk

Це вже другий візит новокаховчан до Дрогобича, вперше діти з міста-побратима відвідали місто солі взимку цього року у період Новорічно-Різдвяних свят.

«У Дрогобича повсюди були міста-побратими: і в Польщі, і Італії, і Хорватії і навіть в Південній Кореї, а в Україні не було. І першим містом-побратимом в Україні стала Нова Каховка і я б дуже хотів, щоб ви відчували себе тут як вдома, бо ми є найрідніші», — привітав новокаховчан на Дрогобицькій землі міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Як зазначила начальник відділу молодіжної політики, сім`ї та спорту ДМР Леся Пашко, дрогобицькі дітлахи вже також двічі відвідували Нову Каховку, а декілька днів тому 14 дітей повернулись з 10-денного відпочинку з Нової Каховки.

«Я думаю, що цей меморандум, який підписали наші міські голови у вересні місяці минулого року, це було не просто так. Наш міський голова і ваш міський голова зробили все для того, щоб ми стали дружнішими, щоб ми стали однією сім`єю, щоб ми стали побратимами душею і серцем. І відпочивали один у одного», — зазначає головний спеціаліст відділу сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради Наталія Нестерук, яка прибула до Дрогобича.

«Ми повинні зшивати цю країну нитками дружби любові, бо її з усіх сторін хочуть розірвати, і щоб ми завжди пам`ятали, що ми одне ціле, що ми є ті, які повинні творити нову державу на зовсім інших засадах, а це можуть робити тільки молоді люди, які є чистим листом, на якому можна писати нову історію», — резюмував міський очільник Дрогобича Тарас Кучма.

Прес-служба ДМР