Депутати ДМР звернулись до голови ВРУ, МОН України та керівництва ЛОДА з проханням дофінансувати освіту Дрогобича і Стебника на 18 млн грн

Фото з мережі Інтернет

На черговому засіданні сесії Дрогобицької міської ради у понеділок, 11 березня, депутатським корпусом було прийнято рішення звернутися до Голови Верховного Ради України Андрія Парубія, Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич, голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки та директора Департаменту освіти і науки України Любомири Манзій з проханням дофінансувати освітню галузь міст Дрогобича та Стебника.

У зверненні йдеться про те, що очікуваний дефіцит заробітної плати педагогічним працівникам міст Дрогобича та Стебника у 2019 році становитиме 17899,1 тисяч гривень. Це, своєю чергою, призведе до незабезпеченості близько двох місяців заробітною платою педагогічних колективів міст Дрогобича та Стебника — 16885,1 тис. грн. А також незабезпеченості терміном орієнтовно на дев`ять місяців фонду оплати праці працівників дитячого будинку «Оранта» — 1014,0 тис. грн.

Така потреба коштів, як зазначено в зверненні, на виплату заробітних плат педагогічних працівників врахована відповідно на наказів МОН України та КМУ, які є чинними на даний час.

Вищевказаний дефіцит виплати заробітної плати педагогічним працівникам виник внаслідок того, що відповідно до формули розподілу освітньої субвенції на 2019 рік не розраховано на ту освітню мережу, яка існує на сьогодні.

Також для оплати праці педагогічних працівників дитячого будинку «Оранта» враховано лише 21% від потреби, зменшивши 7,33 штатних одиниць та не враховано видатки на адміністративно-педагогічний персонал та підвищення посадових окладів педагогічним працівникам такого типу закладів.

«Враховуючи вище наведене просимо виділити додаткові кошти у сумі 17899,1 тисяч гривень, з метою забезпечення виплати заробітної плати педагогічним працівникам закладів загальної середньої освіти мм. Дрогобича та Стебника, дитячого будинку «Оранта», які фінансуються за рахунок коштів освітньої субвенції з державного бюджету в повному обсязі», — звертаються депутати ДМР.

Прес-служба ДМР

Зацікавленість статтею
[Всього: 2 Середня оцінка: 1.5]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні