«ДЕНЬ ЄВРОПИ В УКРАЇНІ»  У ЗОШ № 18

З нагоди відзначення Дня Європи в Україні  17 травня 2019 року у Стебницькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №18 пройшов урок – презентація традиційних польсько-українських страв.

Урок пройшов під  керівництвом учителя польської мови Качмар Ірини Іванівни.

Учні 7 та 5-Б класів презентували власноруч приготовлені традиційні страви України та Польщі, ознайомили присутніх з рецептами їх приготування.

Дегустацію страв проводили запрошені вчителі школи.

Особливо смачними були польський борщик, бігус, кнедлики, солодкий пиріг «Шарлотка».  Але жодна страва не виявилась смачнішою за українські вареники зі сметаною.

До свята додались виконання школярами українських та польських пісень, презентація плакатів про країни.

Директор школи Роман Броницький подякував І.Качмар та учням за гарно проведений урок – презентацію з нагоди Дня Європи в Україні.

Заступник директора з НВР Лега О.П.