ДЕНЬ ВИШИВАНКИ У ЗОШ № 18

Щороку, традиційно, у третій четвер травня, учителі та учні Стебницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №18 приходять до школи у вишиванках. Адже цього дня в Україні відзначають День вишиванки, яка покликана зберегти споконвічні народні традиції носіння етнічного вишитого українського одягу.
Цього року свято припало на 16 число. Учні та вчителі долучилися до акції «Народжені у вишиванках» і всі були єдині у думці, що таке свято об’єднує і вчителів і учнів.
У цей день у школі пройшло ряд заходів: на уроках музики, літератури та історії звучали пісні та поезії про вишиванку, була представлена презентація про історію української вишивки.
У Шевченківському залі школи учні 4 класу з ініціативи Парламенту школи провели святковий флешмоб, робили світлини біля пам’ятного місця Тараса Шевченка.
День вишиванки – свято національної єдності надовго запам’ятається учням та вчителям.

Заступник директора школи Лега О.П.