День ЦЗ у школі

26 квітня у Дрогобицькій спеціалізованій школі І-ІІІ ст. №2 (як і в інших загальноосвітніх навчальних закладах) відбувся  День цивільного захисту. Розпочався він о 8.30 зі зборів керівного складу ЦЗ школи. О 9.00 відбулося урочисте відкриття Дня ЦЗ та огляд невоєнізованих формувань. Одночасно учні всіх класів зібралися разом із класними керівниками на годину спілкування за тематикою безпеки життєдіяльності, правил поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів.

Для старшокласників учитель Качмарик І.М. підготував засідання прес-клубу, під час якого учні мали змогу обговорити способи захисту при виявленні мін, гранат, патронів, інших вибухонебезпечних предметів, які залишилися з часів війн, що прогриміли на наших землях у  ХХ столітті, а також про ті небезпеки, які виникли в наш час у зв’язку із воєнними діями на сході  держави. Школярі також переглянули відеофільм «Небезпечні знахідки».

Цікавим і змістовним був День ЦЗ у третіх класах (учителі Слюсар Т.В., Стецькович Н.В., Огар О.Р.). Учні знайомилися з правилами поведінки при виявленні небезпечних знахідок, що можуть бути вибухонебезпечними, висловлювали свої думки про наслідки надзвичайних ситуацій, розмірковували про цінність життя та здоров‘я.

Учні 4-их та 7-их класів із захопленням змагалися в комбінованій естафеті, яку для них провели вчителі фізкультури Фляга І.С. і Дундер М.П. та їхні класні керівники.

Цікавими й інтерактивними були практичні заняття для 10-их та 7-их класів на такі теми: «Правила поведінки та порядок дій при виявленні вибухонебезпечних предметів та при отриманні анонімного повідомлення про замінування», «Надання само- і взаємодопомоги в екстремальних ситуаціях» (учителі  Р. З. Губич, Г. О. Кравців, Л. В. Черхавська).

Протягом дня відпрацьовувалися практичні дії при виявленні вибухонебезпечних предметів (керівники Здебський А. Д., Явір В. В.), виконувалися господарські відновлювальні роботи, проводилися вікторини, учні оглядали виставку стінних газет, плакатів, малюнків з питань ЦЗ.

Коли пролунав сигнал евакуації, усі швидко й організовано, без паніки та створення натовпу покинули приміщення школи.

О 14.00 штаб ЦЗ провів засідання, де було зроблено детальний аналіз усіх заходів. Гість школи, начальник навчально-консультаційного центру ЦЗ полковник Б. Д. Мозоль відзначив їх високий методичний рівень. Проведення Дня ЦЗ у другій школі оцінено на «відмінно».

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні