День батька, День молоді, День Незалежності України, Уродини Франка, День міста та 90 років Ратуші, — у Дрогобичі відбудеться низка гучних подій та скорботних заходів

13 Червня 0:00

У вівторок, 11 червня, у Дрогобицькій міській раді відбулося засідання організаційного комітету з відзначення пам’ятних дат та державних свят. У ході засідання учасники напрацювали дорожню карту з підготовки заходів у місті Дрогобичі на літньо-осінній період. Засідання організаційного комітету відбулося під головуванням міського голови Дрогобича Тараса Кучми, за участі службовців міської ради, представників державних установ та комунальних підприємств міста.

Про перелік основних заходів інформує відділ культури та мистецтв ДМР.

16 червня — День батька

Вперше на державному рівні цьогоріч в Україні відзначають День батька.

У Дрогобичі, у неділю, о 15 годині заплановано концерт на площі Замкова гора та конкурси і змагання, які готують відділ культури та мистецтв ДМР, Народний дім імені Івана Франка, Туристично-інформаційний центр та відділ молодіжної політики та спорту ДМР.

22 червня — День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни

Цього дня о 17 годині на території меморіального комплексу «Тюрма на Стрийській» заплановано проведення панахиди.

28 червня — День Конституції України

З 24 по 30 червня у Центральній міській бібліотеці імені В. Чорновола (вул. Т. Шевченка, 27) відбудеться розгорнута книжкова виставка «Є Конституція — є міцна незалежна держава».

Оскільки 28 червня оголошено вихідним днем, то всі урочистості відбудуться 27 червня. Так, о 10:00 у сесійній залі Дрогобицької міської ради відбудуться Урочистості до Дня Конституції України.

О 14:00 у Центральній міській бібліотеці імені В. Чорновола (вул. Т. Шевченка, 27) відбудеться Круглий стіл з нагоди Дня Конституції України.

У День Конституції України, 28 червня, у Народному домі імені Івана Франка (вул. І. Франка, 20) о 19:00 відбудеться концерт колективу Луганської обласної філармонії — гурту «БеZМеЖ», в межах проекту «Вільні люди, вільна земля».

30 червня — День молоді

На площі Замкова гора планують концертне дійство, презентації молодіжних об’єднань міста, військово-патріотичні навчання, фестиваль Холі (за сприятливої погоди).

На території церкви Святого Юра о 13:30 відбудеться Віче з нагоди 78-ї річниці Проголошення акту відновлення Української Держави.

14 липня — 28-ма річниця перепоховання останків жертв більшовицького терору 40-50 рр.XIX ст.

Цього дня на меморіалі «Тюрма на Стрийській» відбудеться скорботне віче та панахида.

Крім цього заплановано низку інформаційних заходів та показ фільмів про події 40-50 років ХІХ ст.

23 серпня — День Прапора України

Традиційно, цього дня вулицями міста відбудеться хода з синьо-жовтим стягом, за участі громади, воїнів, ветеранів, молоді, службовців міськради та держустанов міста.

24 серпня — День Незалежності України

У Дрогобичі відбудеться концертна програма за участі мистецьких колективів та інформаційні заходи.

27 серпня — День народження Івана Франка

У Народному Домі Івана Франка відбудеться четверта церемонія нагородження Лауреатів Міжнародної премії ім. Івана Франка.

21 вересня — День міста Дрогобича

У межах відзначення Дня міста та 90-ї річниці з Дня відкриття сучасної Ратуші, у Дрогобичі планують концертну програму, ярмарки, екскурсії, ходу колективів міста, дискотеку, вогняне та лазарне шоу.

У програмі можливі зміни. Стежте за анонсами заходів на Інтернет-порталі ДМР та у соціальних мережах.

Прес-служба ДМР

Чат-бот Гаряча лінія