Делегація з Дрогобича взяла участь в урочистостях з нагоди Дня міста Нова Каховка. ФОТО

2 Жовтня 0:00

Минулого тижня делегація з Дрогобича на чолі з міським головою Тарасом Кучмою взяла участь у відзначенні Дня міста Нова Каховка. Основною метою візиту було підписання між обома містами Угоди про співпрацю в економічній, науково-технічній та культурно-гуманітарній сферах між містами Нова Каховка та Дрогобичем.

У ході візиту делегація з Дрогобича також взяла участь в урочистостях з нагоди Дня міста Нової Каховки. На центральній сцені Нової Каховки міський голова Дрогобича Тарас Кучма привітав новокаховчан та міського голову Володимира Коваленка з Днем міста і початком співпраці між містами. Також Тарас Кучма вручив міському голові Нової Каховки від імені громади Дрогобича, міської ради та її виконавчого комітету картину 3D зображення Дрогобицької міської ратуші, а також ікону Пресвятої Богородиці, написану відомим дрогобичанином — Левом Скопом.

Окрім офіційної делегації нокаховчан, привітав Заслужений Прикарпатський ансамбль пісні і танцю «Верховина».

«Взявши участь у відзначенні Дня міста Нова Каховка, ми наглядно побачили те, як українці, від яких за декілька кілометрів триває російсько-українська війна, вміють святкувати день народження свого міста, творити нову українську історію. Це насправді вражає… Щиро дякую всім новокаховчанам за гостинний прийом та надзвичайно позитивні відгуки про виступ нашої «Верховни». Сподіваюсь, що культурно-освітянський обмін між нашими містами — це перший крок у задекларованій нами співпраці», — прокоментував участь в урочистостях з нагоди Дня міста Нова Каховка міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Чат-бот Гаряча лінія