Декада математики у Дрогобицькій спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №2

З метою залучення учнів до активної пізнавальної діяльності, розширення їхнього математичного кругозору, пробудження в учнів інтересу до математики з 15 по 23 квітня 2019 року в школі проходив тиждень математики. Девізом тижня став вислів Галілео Галілея: «Математика – це мова, на якій написана книга природи».

Другокласники грали у різноманітні математичні ігри, складали танграм, використовували на уроках шість цеглинок LEGO.

«Цариця всіх наук» – математика запросила учнів 4 класу у пригодницьку подорожта оголосила конкурс на вибори «Королеви математики».

Із захопленням відповідали на цікаві завдання, змагалися та розважалися учні 5-х класів під час онлайн-вікторини «Математичний калейдоскоп», створеній за допомогою онлайн-сервісу Kahoot.

У6-х класахвідбулося змагання «Турнір юних математиків», під час якого діти розв’язували різноманітні цікаві математичні завдання.

Свою кмітливість та математичні знання учні 7 класів проявили у квест-програмі «Пошук математичних скарбів», який для них підготували вчителі математики Хом’якевич В. В., Чугаєва Г. І., Романюк В. Л. Діти отримали масу позитиву та гарного настрою, а головне – дійшли до перемоги.

Учні 5-Г класу разом із своїми батьками взяли участь у брейн-ринзі «Цікава математика». Діти відповідали на дуже цікаві і заплутані питання, які для них підготувала вчитель Іваночко О. О.

Проведення інтелектуальних ігор, розваг, конкурсів сприяло удосконаленню й урізноманітненню розумової діяльності учнів: уяви, спостережливості, розвивало їхні важливі якості мислення.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні