Четверта школа на Львівщині, яка носитиме ім’я Степана Бандери…

2019 рік на Львівщині оголошений роком Степана Бандери і ОУН. Рішенням 49 позачергової сесії VІІ скликання Дрогобицької міської ради від 11.04.2019 року № 1723, змінено тип і назву ЗОШ І-ІІІ ступенів № 15 Дрогобицької міської ради Львівської області на Гімназію № 15 імені Степана Бандери Дрогобицької міської ради Львівської області з 01.09.2019 року.

Три школи, яким присвоєно ім’я Степана Бандера:

1.Добромильська школа імені Степана Бандери

2.Стрийська гімназія імені Степана Бандери

3.У селі Воля – Задеревацька, школа, де служив батько Степана Бандери.

Тепер Дрогобицька загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№15 радіє.

Ми свідомо беремо на себе повноту відповідальності й сподіваємось, що з присвоєнням гімназії №15 імені Степана Бандери Дрогобицької міської ради Львівської області  десь підніметься і престиж Провідника ОУН, бо ми вважаємо, що Степан Бандера – герой у наших душах, народний герой.

Це  хороший приклад утвердження національної ідеї, народних героїв.

І це говорить про те, що Україна є, вона буде, і ми віддаємо повагу тій людині.