Четверо неповнолітніх обікрали магазин в Дрогобичі

Четверо неповнолітніх постануть перед судом, один з них – школяр, троє інших навчаються у ліцеї. Про це повідомили в Дрогобицькому відділі поліції ГУ Нацполіції у Львівській області.

Під час досудового розслідування поліцейські встановили, що четверо місцевих хлопців віком 15-16 років, двоє з яких раніше судимі, 24 лютого близько другої ночі, знаходячись на провулку Ільницького у місті Дрогобич, розбили вікно магазину і викрали з вітрини алкогольні вироби.
Відразу після скоєння злочину двох порушників затримали працівники поліції охорони та групи реагування патрульної поліції Дрогобицького відділу поліції. Місцеперебування двох інших зловмисників було встановлено під час слідчо-оперативних заходів.
Досудове розслідування кримінального провадження, відкритого за ч.3 ст.185 (крадіжка) Кримінального кодексу України, завершене. Обвинувальний акт скеровано на розгляд суду. Зловмисникам загрожує від трьох до шести років позбавлення волі.

[Всього: 2 Середня оцінка: 4.5]