Брейн-ринг «Цікава математика»

Учні 5-Г класу в рамках тижня математики 15 квітня провели брейн-ринг «Цікава математика». У змаганнях взяли участь і батьки учнів, які долучилися до їхніх команд.

Цікаві завдання сприяли  розвитку творчих здібностей учнів, прагненню до самореалізації та самовдосконалення, умінню логічно висловлювати свої думки. У восьми раундах школярі разом зі своїми батьками мали можливість взяти участь у різноманітних конкурсах, практичних заняттях, які включали  кросворди, головоломки,  ребуси, загадки, опитування та тестування. Все це розвивало логічне мислення учнів, увагу, пам’ять, швидкість реакції,кмітливість, допитливість, уміння знаходити вихід у складних ситуаціях і нестандартно підходити до вирішення проблем.

Незалежне журі оцінювало виступи команд. Переможцем стала команда «Математичні блискавки». Вона виявилася найспритнішою у всіх завданнях. Вітаємо команду-переможця!

Проте переможених у нашому брейн-рингу немає. Адже немає ціннішого за час проведений дітьми зі своїми найріднішими. І я дякую вам, батьки, що попри все ви зуміли знайти час, підтримати своїх дітей і вкотре допомогти їм у їхніх звершеннях.

Вчитель математики Іваночко О. О.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні