Богдан Матківський у Дрогобицькій Ратуші провів прес-конференцію на захист ув`язненого в Італії Віталія Марківа. ВІДЕО

16 Липня 0:00

У понеділок, 15 липня, Народний депутат України Богдан Матківський провів прес-конференцію щодо ситуації з винесенням італійським судом нацгвардійцю Віталію Марківу вироку з ув`язненням на 24 роки.

Прес-конференція відбулася у Світлиці Дрогобицької Ратуші і зібрала чисельну кількість журналістів, представників ЗМІ та громадськість Дрогобицького регіону.

Богдан Матківський розповів, що навіть чисто теоретично Віталій Марків не міг здійснити вбивство італійського репортера Рокеллі, у якому його звинуватили, та за яке, згідно з вироком суду Італії, українського нацгвардійця ув`язнили на 24 роки. При тому, що прокурор рекомендував 17 років.

Тому, за словами нардепа від Дрогобиччини, після формування мотиваційної частини рішення суду, оскільки за дивних обставин вона досі не сформована, подаватимуть до апеляційного суду.

Також Богдан Матківський вказав на незвичний фактор при зачитуванні суддею вироку Віталію Марківу. За його словами, у досвіченого судді, який десятки років працює у цій сфері, тремтів голос, що здалось дивним усім очевидцям, які не вперше працюють з цим суддею під час судових засідань.

Розповів Народний депутат України про і про загрозу, яка має всі шанси спіткати і його. Адже, по суті, італійський суд назвав винним і Богдана Матківського у загибелі Рокеллі, за що про ти нього можуть відкрити кримінальне провадження.

Народний депутат закликав ЗМІ долучатись до цієї сфабрикованої справи, за якою стоїть Росія, адже мовчання в цій ситуації призведе до трагічних наслідків не лише для ув`язненого, а й України, як держави.

На завершення прес-конференції присутні долучились до флешмобу «Я теж Віталій Марків».

Деталі у відео:

https://youtu.be/J7VmL-k3BKs https://youtu.be/4eM3blL1E20 https://youtu.be/9GWhiiU0vvE https://youtu.be/pi-jUoNwcaA https://youtu.be/M5oeruJxDtM https://youtu.be/s9ODMoIZh3U