Благословенна та ясна година, Коли Буквар бере до рук дитина. Яка це відповідальна мить!

З цього часу в житті дітей розпочинається новий період, бо Буквар – це перша сходинка до знань. Ще вчора любі першокласники перегорнули останню сторінку Букваря, а сьогодні ми святкуємо першу перемогу наших маленьких школярів.

21 травня учні 1-Б класу ЗОШ І-ІІІ ст.№15 зі своїм вчителем Душною О.С. відсвяткували «Свято Букваря». Світлий і яскраво прибраний актовий зал радо зустрів батьків, дітей, вчителів та гостей нашого свята. Святкова атмосфера перенесла першокласників у світ казок. Жарти та веселі пісні, вірші та кумедні сценки не залишили байдужими нікого. Маленькі першокласники продемонстрували знання, уміння та навички, які опанували протягом навчального року.

Зачаровані виступами малюків, гості милувалися майстерністю маленьких артистів, їхнім вмінням триматися на сцені, створювати образ та дивувати публіку своєю винахідливістю. А відтак, за перший рік навчання ці діти стали справжніми школярами.

На закінчення свята заступник директора з навчально- виховної роботи Суховерська О.М. привітала маленьких школярів з їхньою першою перемогою, з їхнім досягненням на ниві навчання, святково вручивши свідоцтва про закінчення першого класу.

 

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні