АНОНС. Відкриття виставки живописних та графічних мініатюр «НА ПОДИХУ»
![АНОНС. Відкриття виставки живописних та графічних мініатюр «НА ПОДИХУ»](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/4-5.jpg)
У неділю 27 листопада о 14.00 у Палаці мистецтв музею «Дрогобиччина» (вул.Шевченка.38) відбудеться відкриття виставки живописних та графічних мініатюр «НА ПОДИХУ».
У назві персональної експозиції, де буде представлена понад сотня оригінальних зображень, художник передав суть свого мистецтва, яке творить легко, на одному диханні, вловлюючи хвилинні зміни настрою довколишнього світу.
Автор виставки – митець зі Стрия Мирон Довганич, член спілки художників України, викладач стрийського вищого художнього училища, учасник всеукраїнських та міжнародних виставок, роботи якого зберігаються у приватних колекціях по всьому світу.