Англомовний табір  «Green House»

З метою закріплення необхідних мовних навичок, подолання мовного бар’єру, удосконалення розмовної мови, поєднання відпочинку із дозвіллям та отримання мотивації удосконалення іноземних мов та зацікавлення дітей до перебування в англо-мовному середовищі  з 03.06.2019р. – по  20.06.2019 р.  при школі був створений англомовний табір  «Green House».  В табір  було  залучено 100 учнів та працювало 17 вчителів англійської та німецької мов. Для допомоги вчителям в таборі працювали волонтерами учні 10-го та  11-го  класів. Тематикою табору було розвиток та вдосконалення навичок англійської та німецької мов, застосовуючи різноманітні форми діяльності  ( диспути, вікторини, мовні бесіди, презентації, ігри, змагання, екскурсії). Були використані навчальні ресурси видавництва « Пірсон» ( Дінтернал).

З метою налагодження плідної співпраці вчителів, волонтерів , дирекції школи були проведені ряд нарад з класними керівниками, вчителями іноземних мов, психологом, педагогом-організатором, вчителями музики і фізвиховання. Було погоджено перебування дітей у таборі із батьками, написання персональних заяв на ім’я директора.  Особливу увагу було приділено дітям сиротам, дітям з малозабезпечених сімей та обдарованих учнів.

Згідно режиму роботи табір працював з 10 до 13.00 год. в плані роботи табору були проведені щоденні лінійки, фізкультхвилинки, диспути, вікторини, ігри, мовні бесіди, розваги та екскурсії. З кожним учнем був проведений інструктаж з техніки безпеки. В кінці табірної зміни був проведений табірний концерт вихованцями пришкільного табору. Кожен загін звітувався про проведені заходи та виховні справи які мали місце в англомовному середовищі.  З великим захопленням батьки та вчителі школи переглянули звіт кожної вікової групи.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні