Адміністративна комісія ВК ДМР притягнула до відповідальності трьох порушників, які складували сміття у непризначеному місці

16 Квітня 0:00

Адміністративна комісія при виконавчому комітеті Дрогобицької міської ради прийняла рішення про адміністративне стягнення у вигляді штрафу з трьох винуватців, які самовільно складували побутові відходи та сміття на території об’єктів благоустрою у місці не передбаченому для цього.

Відповідно до рішення, кожен з трьох винуватців повинен сплатити штраф у розмірі 1360 гривень.

Про це повідомив голова адміністративної комісії — заступник міського голови Дрогобича Володимир Коцюба.

Як зазначив посадовець, відповідне рішення щодо притягнення до відповідальності цих трьох винуватців було прийнято на підставі розгляду комісією трьох протоколів про адміністративне правопорушення, складених інспекторами КП «Муніципальна варта» за правопорушення, передбачене ст.152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів».

Також Володимир Коцюба наголосив, що факти правопорушення трьома винуватцями були зафіксовані камерами відеоспостереження.

Нагадаємо, цього року з ініціативи міського голови Дрогобича Тараса Кучми було встановлено низку відеокамер біля сміттєвих майданчиків, з метою забезпечення громадського порядку та належного утримання благоустрою міста Дрогобича.

Як зазначають у відділі правового забезпечення Дрогобицької міської ради, у разі несплати штрафу в добровільному порядку та непред’явлення відповідного підтвердження, штраф стягується відділом державної виконавчої служби за місцем проживання порушника у подвійному розмірі.

Також у відділі правового забезпечення ДМР повідомили, що камерами спостереження було зафіксовано ще три факти складування сміття особами у непризначеному місці. Зараз ведеться робота із притягнення їх до відповідальності.

Прес-служба ДМР

Чат-бот Гаряча лінія