71 мільйон гривень – вартість реалізованих 6 проектів ДФРР за останні 4 роки

29 Травня 15:14

Участь у конкурсі проєктів Державного фонду регіонального розвитку – це одна із чи не найпопулярніших можливостей зробити красивішим та комфортнішим своє місто та ще й залучивши кошти держави.

Брати участь у конкурсі ДФРР можуть лише проєкти з мільйонною кошторисною вартістю і не просто брати участь, а вибороти перемогу серед тисячі інших, які подають з усіх куточків України.

Без правильності оформлення технічної документації, а головне – доведення конкурсній комісії з відбору проєктів ДФРР, що ваш проєкт найкращий, гідний перемоги і саме для блага громади вашого міста держава повинна виділити мільйони гривень – нічого не вийде.

За цим стоять десятки людей, місяці роботи та єдина командна робота як місцевих урядовців, так депутатського корпусу усіх рівнів.

Дрогобич за останні 4 роки реалізував у місті таких проєктів на більше ніж на 71 мільйон гривень. При чому 56 мільйонів 327 тисяч гривень – це кошти саме з Державного фонду регіонального розвитку. З міського бюджету Дрогобича дофінансували близько 12 мільйонів гривень. З обласного бюджету вдалося залучити 2 мільйони 800 тисяч гривень.

Таких масштабних проєктів, які у Дрогобичі реалізували чи продовжують реалізовувати, є шість. І кожен дрогобичан знає про них, бачить їх та навіть користується їх результатом щодня.

Про це інформують у КУ “Інститут міста Дрогобича”.

Перший з них, який реалізували ще у 2016 році, це реконструкція великого плавального басейну у Дрогобицькій ДЮСШ імені Івана Боберського. З держбюджету вдалося залучити 9,5 мільйона гривень.

Другий – завершення будівництва школи-довгобуду – Дрогобицької школи №5. Частка коштів ДФРР становила 4 мільйони 374 тисячі гривень.

Третій – будівництво спортивного майданчика на території Дрогобицької ДЮСШ.

Наймасштабніший проєкт – реконструкція площі Ринок. На реалізацію цього проєкту з держбюджету було залучено 24 мільйони гривень, з міського бюджету дофінансували 6,5 мільйона гривень.

П`ятий проєкт ДФРР стосувався облаштування вуличного освітлення. Загальна вартість проєкту склала 19 мільйонів 557 тисяч гривень. З них кошти держбюджету – 17 мільйонів 766 тисяч гривень, за які досі монтують освітлення. Всього на теритрії міста встановлять близько 5 тисяч енергозберігаючих ліхтарів.

І останній за ці чотири роки проєкт, який реалізовують досі – це будівництво центру публічних послуг «Дрогобич Документ-сервіс». Робіт проведено вже на загальну суму 5 мільйонів 200 тисяч гривень. Будівництво цього об`єкту продовжуватимуть ще у 2020 році. Для цього у жовтні з держбюджету очікують ще 4 мільйони гривень.

Фото: “Варто-Галицькі новини”

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту