52 проекти місцевого розвитку від Дрогобича стали потенційними переможцями у Конкурсі проектів місцевого розвитку ЛОР

5 квітня Конкурсна рада з питань реалізації Програми проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області затвердила 1102 потенційних переможців конкурсу у межах Програми проектів місцевого розвитку у Львівській області.

У розрізі міст обласного значення потенційними проектами-переможцями від Дрогобича визначили 52 проекти місцевого розвитку з 80 поданих.

Про це повідомляють у КУ «Інститут міста Дрогобича».

Зазначимо, що це є другий найвищий показник кількості відібраних комісією потенційних проектів-переможців серед міст обласного значення після Львова.

У розрізі окремих пріоритетів кількість понтенційних проектів-переможців від Дрогобича:
– Пріоритет «Школи» – 23.
– Пріоритет «Культура» – 6.
– Пріоритет «Охорона здоров’я» – 7.
– Пріоритет «Інші пріоритети» – 16.

Більш детальна інформація про потенційні пронкти-переможці від Дрогобича — тут.

Як зазначили у Львівській обласній раді, потенційні переможці до 26 квітня мають подати рішення органів місцевого самоврядування про забезпечення бюджетного співфінасування до Львівської облради.

Ті заявники, котрі не подадуть необхідну документацію про бюджетне співфінансування, автоматично вибувають з переліку потенційних переможців, звільняючи місце наступному проекту за рейтингом у цьому ж пріоритеті Програми.

Після того, як всі надішлють вищезгадані рішення, відбудеться засідання Конкурсної ради, де і затвердять перелік переможців.

Відтак на наступне засідання сесії Дрогобицької міської ради буде винесено рішення про забезпечення бюджетного співфінасування 52 проектів місцевого розвитку.

Прес-служба ДМР

Зацікавленість статтею
[Всього: 1 Середня оцінка: 1]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні