5 лютого- День Безпечного Інтернету

Мені здається, що про сучасний світ дуже важливо зрозуміти одну річ:

велике розмаїття інформації не гарантує її достовірності.

 Річард Гір

Інформація завжди відігравала в житті людства дуже важливу роль. Проте з середини 20 століття в результаті соціального прогресу і бурхливого розвитку науки і техніки роль інформації незмірно зросла. Крім того, відбувається лавиноподібне наростання маси різноманітної інформації, яка отримала назву “інформаційного вибуху”.

Сьогодні світом рухає інформація. Процес передачі інформації помітно прискорився, оскільки середина 20 століття принесла людині безліч нових технологій, за допомогою яких транслювати інформацію можна в онлайн-режимі в дуже великих обсягах і буквально в будь-яку точку планети та навіть за її межі.

На сьогоднішній день 90% підлітків і молодих людей користуються Інтернетом (  у школі і вдома ). При цьому 60% дітей спілкуються в чатах щодня. Половина з них проводить в Інтернеті  1-3 години щодня.  Кожна десята дитина проводить в мережі   5-10 годин щодня. Кожна восьма дитина «живе» в Інтернеті. Реальне життя перетворюється на віртуальне.

З метою привернення уваги дітей та батьків до  проблеми  безпечного Інтернету,  у  ЗОШ І-ІІІ ст..№15 були  організовані та проведені  заходи, присвячені Дню Безпечного Інтернету «Будь зміною: об’єднаймося для кращого Інтернету»,  який відзначається  в цьому році 05 лютого.

4 лютого- напередодні  Дня Безпечного Інтернету  учні 8-Б класу   ( Кіндій Л.Є., вчитель основ здоров’я) підготували інформаційну газету

«5 лютого – День Безпечного Інтернету». У ній містилася інформація про небезпеки , які чатують на користувачів Мережі,  як не опинитися в залежності від Інтернету, а головне яких  правил дотримуватись, щоб завжди почуватись  у безпеці.

 А учні молодших класів мали змогу отримати таку інформацію через перегляд соціальних роликів  «Безпечний Інтернет-вікно у світ»,  «Найжахливіший тиждень Петрика»    та анімаційного фільму «Інтернет».

   

 

Зацікавленість статтею
[Всього: 1 Середня оцінка: 5]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні