393 тис. грн виділено для членів громадських організацій у 2021 році

22 Грудня 15:39

Вагому роль у системі соціального захисту відіграють громадські організації, діяльність яких спрямована на координацію дій щодо надання адресних допомог особам з інвалідністю, розвиток талантів і творчості молоді із проблемами здоров’я, здійснюється інформаційне забезпечення осіб з інвалідністю, надається консультативна та правова допомога, вирішуються проблеми зайнятості та навчання осіб з інвалідністю. Завдяки послідовній та активній діяльності більше 20 громадських організацій проводять значну роботу по створенню умов для забезпечення життєдіяльності осіб із обмеженими фізичними можливостями.

В свою черга міська влада зосереджує свою роботу саме на адресному підході. З метою реалізації даного принципу у 2021 року затверджено та працюють такі Програми:

• комплексна програма соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2021-2025 роки;

• комплексна програма соціального захисту репресованих осіб, воїнів УПА і членів їхніх сімей на 2021-2025 роки;

• комплексна програма соціальної підтримки учасників антитерористичної операції, членів родин загиблих під час безпосередньої участі в антитерористичній операції та родин Героїв Небесної Сотні на 2021-2023 роки.

З нагоди відзначення державних та міських свят з бюджету міської територіальної громади виділено адресних матеріальних допомог на загальну суму 393 тис. грн, враховуючи звернення більше 20 голів громадських організацій. Назагал охоплено 829 мешканців Дрогобицької міської територіальної громади.

Чат-бот Гаряча лінія