29 років тому над Вежею Дрогобицької Ратуші замайорів синьо-жовтий стяг: Дрогобичани провели національно-патріотичний флешмоб. ФОТО. ВІДЕО

Дрогобич був першим містом в Україні, де за рішенням сесії міської ради у 1990 році зі шпилю Ратуші було демонтовано тодішній червоно-синій прапор УРСР і вивішено синьо-жовте Національне знамено.

Саме наш славний Дрогобич дав поштовх іншим містам України йти всупереч усім номенклатурним законам, аби Україна стала вільною, незалежною та неподільною державою від українських Карпат до Кавказу.

З того часу щороку 2 квітня у Дрогобичі урочисто відзначають кожну річницю підняття Державного прапора України над Ратушею міста.

Цьогоріч 2 квітня урочистості з нагоди 29-річниці підняття синьо-жовтого стягу над Вежею Дрогобицької Ратуші відбулися на центральній площі Дрогобича.

Участь у заході взяли дрогобичани, керівництво міста та депутати міської ради різних демократичних скликань.

Зі словами вітання до громади міста звернувся міський голова Дрогобича сьомого демократичного скликання Тарас Кучма та першого демократичного скликання Мирослав Глубіш.

Опісля депутати першого демократичного скликання на чолі з тодішнім міським головою Мирославом Глубішем та учасники Дрогобицького осередку Національної скаутської організації України «Пласт» спільно з міським головою Тарасом Кучмою запустили у небо синьо-жовтий стяг із синьо-жовтими кульками.

Завершився захід виконанням Державного Гімну України.

Зазначимо, що напередодні загальноміських урочистостей керівництво міста та депутати міської ради різних скликань спільно з дрогобичанами молились за мир та спокій в Україні у храмі святих Апостолів Петра і Павла УГКЦ.

Прес-служба ДМР

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні