29 приписів та 2 протоколи за останній тиждень складено на порушників Правил благоустрою Дрогобича працівниками Муніципальної варти

Впродовж останнього тижня працівники КП «Муніципальна варта» склали 29 приписів та 2 протоколи на порушників Правил благоустрою у Дрогобичі.

Про це повідомив заступник керівника КП «Муніципальна варта» Володимир Кріль під час щотижневої наради міського голови з керівниками структурних підрозділів ДМР, КП та держустанов міста, яка відбулася сьогодні, 14 січня, у Дрогобицькій міській раді.

Як зазначив посадовець, спершу працівники Муніципальної варти проводять бесіди та в усній формі закликають усунути порушення. У випадку спротиву чи агресії муніципали вручають порушникам приписи, а у випадку ігнорування терміну усунення порушень — складають протоколи.

Заслухавши доповідь Володимира Кріля, міський голова Дрогобича Тарас Кучма звернувся до присутніх посадовців з вимогою дотримуватись Правил благоустрою на територіях, які знаходяться у їхньому відомстві. У протилежному випадку, як наголосив Тарас Кучма, порушники також будуть притягнуті до відповідальності.

Нагадаємо, попередньо прес-службою ДМР спільно з інспектором з благоустрою Департаменту міського господарства Людмилою Ільченко було підготовлено та оприлюднено на Інтернет-порталі ДМР, у соціальних мережах та у ЗМІ витяги з Правил благоустрою щодо утримання територій та зелених насаджень, зокрема у зимовий період.

Ознайомитися з витягами з Правил благоустрою можливо у публікації: «Про це має знати кожен дрогобичанин: Вимоги щодо прибирання територій у зимовий період та догляду за зеленими насадженнями».

Підсумовуючи розгляд питання Влодимир Кріль наголосив, що незважаючи на спротив окремих власників територій чи приміщень, муніципали й надалі проводитимуть рейди щодо виявлення та притягнення до відповідальності порушників Правил благоустрою Дрогобича.

Прес-служба ДМР

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні