№ 315 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про проведення місцевого відкритого архітектурного конкурсу для визначення кращої проектної пропозиції облаштування благоустрою із спорудженням меморіального комплексу Борцям за Самостійну Україну на розі вулиць Грушевського-Винниченка (навпроти будинку №79/2)”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 28.120.2018 № 315

Про проведення місцевого відкритого архітектурного конкурсу
для визначення кращої проектної пропозиції
облаштування благоустрою із спорудженням меморіального
комплексу Борцям за Самостійну Україну на розі вулиць
Грушевського-Винниченка (навпроти будинку №79/2)

На виконання рішення Дрогобицької міської ради від 05.09.2018 №1340 «Про спорудження меморіального Комплексу Борцям за Самостійну Україну» з метою вшанування борців за волю України, увіковічення їхньої слави та збереження пам’яті, зважаючи на потреби патріотичного виховання молодого покоління, керуючись п. 7 ч. а ст. 30, ст. 40 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та другим абзацом п. 2, п. 6 постанови Кабінету Міністрів України від 25.11.1999 № 2137 «Про затвердження Порядку проведення архітектурних та містобудівних конкурсів» виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Провести місцевий відкритий архітектурний конкурс для визначення кращої проектної пропозиції облаштування благоустрою із спорудженням меморіального комплексу Борцям за Самостійну Україну на розі вулиць Грушевського-Винниченка (навпроти будинку №79/2).
2. Погодити програму конкурсу та склад журі для визначення кращої проектної пропозиції облаштування благоустрою із спорудженням меморіального комплексу Борцям за Самостійну Україну на розі вулиць Грушевського-Винниченка (навпроти будинку №79/2).
3. Відділу містобудування та архітектури (І. Петранич) забезпечити організацію проведення конкурсу, відповідно до чинного законодавства:
– підготувати вихідні дані для проектування та їх тиражування;
– оприлюднити в засобах масової інформації оголошення про конкурс;
– забезпечити: розгляд заяв бажаючих взяти участь в конкурсі, прийняття рішення про їх допущення (недопущення) до участі у конкурсі;
– організувати реєстрацію учасників, надати їм конкурсну документацію;
– організувати прийом конкурсних проектів;
– оприлюднити у засобах масової інформації інформацію про результати конкурсу.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови І. Германа.

Міський голова Т. Кучма

Переглянути додаток

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні