№ 570 Розпорядження міського голови “Про внесення змін до складу комісії щодо додержання суб’єктами господарювання норм законодавства з питань наповнення міського бюджету, утвореної розпорядженням міського голови від 08.11.2018 № 537-р «Про утворення комісії щодо додержання суб’єктами господарювання норм законодавства з питань наповнення міського бюджету»“

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

від 26.11.2018 № 570-р

Про внесення змін до складу комісії
щодо додержання суб’єктами
господарювання норм законодавства
з питань наповнення міського бюджету,
утвореної розпорядженням міського голови
від 08.11.2018 № 537-р «Про утворення
комісії щодо додержання суб’єктами
господарювання норм законодавства
з питань наповнення міського бюджету»

З метою використання всіх резервів щодо наповнення місцевого бюджету, для проведення інвентаризації земель, дотримання містобудівного законодавства легалізації заробітної плати, а також забезпечення роз’яснювання суб’єктам господарювання правил розміщення зовнішньої реклами та правил благоустрою у місті Дрогобичі, керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про’ місцеве самоврядування в Україні»:
1. Внести зміни до складу комісії щодо додержання суб’єктами господарювання норм законодавства з питань наповнення міського бюджету, а саме: ввести у склад членів комісії старшого державного ревізора – інспектора відділу податків і зборів з юридичних осіб Дрогобицького управління ГУ ДФС у Львівській області Шипайло Марію Ярославівну (за згодою).
2. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Міський голова Т.Кучма

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні