205-та річниця з дня народження Кобзаря: Національна заслужена капела бандуристів України ім. Г. Майбороди дала концерт у Дрогобичі. ФОТО. ВІДЕО

З нагоди відзначення Шевченківських днів у Дрогобичі відбулася Урочиста академія «Світе тихий, краю милий, моя Україно…» за участі Національної заслуженої капели бандуристів України ім. Г. Майбороди.

У неділю, 10 березня, у Народному домі імені Івана Франка відбулася Урочиста академія з нагоди відзначення 205-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка.

Впродовж двох годин з концертною програмою на сцені Народного дому виступала Національна заслужена капела бандуристів України ім. Г. Майбороди під керівництвом нашого земляка — Юрія Курача.

Декламував поезію Кобзаря Анатолій Паламаренко — український майстер художнього слова, Герой України, народний артист України, лауреат Національної премії ім. Т. Г. Шевченка.

Урочиста академія «Світе тихий, краю милий, моя Україно…» за участі Національної заслуженої капели бандуристів України ім. Г. Майбороди.

Опубліковано Дрогобицька міська рада Неділя, 10 березня 2019 р.

З вітальними промовами до глядачів звернулися Владика СДЄ УГКЦ Ярослав Приріз, який благословив проведення заходу, та міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

У своїй промові міський голова привітав дрогобичан з Шевченківськими днями, а відтак подякував учасникам Капели, за те, що попри всі перепони їм вдалося потрапити до Дрогобича та дати концерт.

Вели захід Уляна Воят та Іван Сех.

Завершився захід спільним виконанням твору Тараса Шевченка «Реве та стогне Дніпр широкий…» за участі Капели бандуристів та глядачів.

Прес-служба ДМР

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні