17 квітня – День цивільного захисту

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 17 квітня у школі відбувся День цивільного захисту.

Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти , щоб захистити своє здоров’я та життя.
Школярі зібрались на подвір’ї школи на урочисту лінійку, де було оголошено відкриття  Дня цивільного захисту та план його проведення.
На першому уроці у цікавій та змістовній формі класні керівники 1-11 класів розповіли дітям про надзвичайні ситуації ,провели вікторини «Основи поведінки учнів у надзвичайних ситуаціях».
Протягом дня учні мали змогу переглянути навчальні фільми, виставки плакатів, стіннівок, малюнків, практично ознайомитися із засобами захисту органів дихання та шкіри.
Завершальним етапом була евакуація школи, де учні і вчителі продемонстрували обізнаність і підготовку з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій.
День цивільного захисту під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!» у школі проведено цікаво та повчально. Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.

Педагог-організатор Бобик В.Р.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні