16 травня у Дрогобичі відбудеться «Ярмарок-кар`єри 2019»: Роботодавці представлятимуть свої вакансії, а експерти навчатимуть техніки пошуку роботи. ВІДЕО

Вівторок, 7 Травень 2019

16 травня у Дрогобичі у приміщенні Народного дому імені Івана Франка відбудеться «Ярмарок-кар`єри 2019», який організовує Дрогобицький міськрайонний центр зайнятості за підтримки Львівського обласного центру зайнятості та Дрогобицької міської ради.

У вівторок, 7 травня, у Дрогобицькій міській раді відбулась прес-конференція керівника Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості Богдана Волошина щодо організації та проведення «Ярмарку-кар`єри 2019».

«Метою ярмарку є сприяння молоді у працевлаштуванні та побудові кар`єри шляхом ознайомлення з підприємствами, установами, організаціями, які мають потребу в кадрах, а також навчання на платформах «Від бізнес-ідеї до власної справи» та «Техніка пошуку роботу: написання резюме, співбесіда з роботодавцем», — зазначив Богдан Волошин.

Захід об’єднає десятки потенційних роботодавців, які пропонуватимуть сотні вакантних місць. Окрім цього, експерти навчатимуть техніки працевлаштування.

Також в ході Ярмарку буде представлено низку видань та книг з історіями успішних людей.

Деталі у відеосюжеті:

https://youtu.be/J0mTFMjrXII

Прес-служба ДМР