№ 1676 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про передачу земельної ділянки в постійне користування, для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку на вул. Стуса-Наливайка “

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
48 сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 21 березня 2019 року № 1676

Про передачу земельної ділянки
в постійне користування,
для будівництва та обслуговування
багатоквартирного житлового
будинку на вул. Стуса-Наливайка

Розглянувши заяву Самбірської квартирно-експлуатаційної частини (району) (А. Шаповал), щодо відведення земельних ділянок, керуючись ст.12, ч.1 ст. 42, ст. 134 Земельного кодексу України і відповідно до пункту 34 ч.1 ст. 26, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в порядку ст. 13 Регламенту Дрогобицької міської ради, міська рада вирішила:
1. Передати в постійне користування земельну ділянку для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку:
1.1. Самбірській квартирно-експлуатаційній частині (району) (А. Шаповал) земельну ділянку площею 0,6 га. на вул. Стуса-Наливайка, кадастровий номер 4610600000:01:031:0315, для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку.
2. Відділу Держгеокадастру у місті Дрогобичі Дрогобицького міськрайонного управління Держгеокадастру у Дрогобицькому районі та м. Дрогобичі Львівської області (В. Марцінко) внести відповідні зміни в земельно-облікову документацію.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І. Дзюрах).

Міський голова Т. Кучма

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні