№ 1666 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про передачу функцій замовника та проектно-кошторисної документації“

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
46 сесія сьомого скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від 11.03.2019 року № 1666

Про передачу функцій замовника
та проектно-кошторисної документації

Розглянувши лист департаменту міського господарства Дрогобицької міської ради щодо передачі виготовленої проектно-кошторисної документації, експертних звітів філії ДП «Укрдержбудекспертиза» у Львівській області щодо розгляду проектної документації за робочими проектами, у відповідності до ст. 31 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про архітектурну діяльність», враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, екології, довкілля, транспорту та зв’язку (протокол від 19.02.2019 № 68), постійної комісії ради з питань бюджету, планування, фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол від 19.02.2019 № 81), з метою проведення капітального ремонту доріг в м. Дрогобичі, в межах функцій органу місцевого самоврядування, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а:
1. Передати функції замовника КП «Комбінат міського господарства» з:
1.1. «Капітального ремонту дорожнього покриття по вул. Б. Грінченка в м. Дрогобич, Львівської області».
1.2. Капітального ремонту дороги на вул. Є. Коновальця (від будинку № 9/1 до будинку № 13і в м. Дрогобич Львівської області».
1.3. «Капітального ремонту дорожнього покриття по вул.. Вокзальна (від вул. Стрийська до перехрестя вулиць Грушевського-Вокзальна) в м. Дрогобич Львівської області».
2. Департаменту міського господарства Дрогобицької міської ради безкоштовно передати КП «Комбінат міського господарства» виготовлену проектно-кошторисну документацію та експертні звіти щодо розгляду проектної документації за робочими проектами згідно п.1.
3. КП «Комбінат міського господарства»:
3.1. Визначити генеральні проектну та підрядну будівельні організації для виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього рішення, у порядку, передбаченому законодавством (на основі відкритих торгів).
3.2. Забезпечити коригування та затвердження проектно-кошторисної документації в разі необхідності на капітальний ремонт, зазначений у пункті 1 цього рішення.
3.3. Забезпечити дотримання вимог чинного законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, екології, довкілля, транспорту та зв’язку (А. Янів).

Міський голова Т. Кучма

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні