№ 1665 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про передачу функцій замовника та проектно-кошторисної документації“

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
46 сесія сьомого скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від 11.03.2019 року № 1665

Про передачу функцій замовника
та проектно-кошторисної документації

З метою скорочення термінів будівництва та своєчасного введення об’єкта в експлуатацію, передачі виготовленої проектно-кошторисної документації, в межах функцій органу місцевого самоврядування, у відповідності до ст. 31 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про архітектурну діяльність», для проведення капітального ремонту водопровідних мереж, в межах функцій органу місцевого самоврядування, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а:
1. Передати функції замовника КП «Дрогобичводоканал» з «Капітального ремонту водопровідних мереж по вул. Вокзальна (від вул. Стрийська до пл. Злуки ) в м. Дрогобич Львівської області».
2. Департаменту міського господарства Дрогобицької міської ради безкоштовно передати КП «Дрогобичводоканал» виготовлену проектно-кошторисну документацію згідно п.1.
2.1. КП «Дрогобичводоканал» визначити генеральну підрядну будівельну організацію для виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього рішення, у порядку, передбаченому законодавством.
2.2. Забезпечити коригування та затвердження проектно-кошторисної документації в разі необхідності на капітальний ремонт, зазначений у пункті 1 цього рішення.
2.3. Забезпечити дотримання вимог чинного законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, екології, довкілля, транспорту та зв’язку (А. Янів).

Міський голова Т. Кучма

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні