№ 1663 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про затвердження експертних оцінок об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Дрогобича, які підлягають приватизації шляхом аукціону та про внесення змін у рішення сесії Дрогобицької міської ради“

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
46 сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 11.03.2019 року № 1663

Про затвердження експертних
оцінок об’єктів комунальної
власності територіальної громади
м. Дрогобича, які підлягають
приватизації шляхом аукціону та
про внесення змін у рішення сесії
Дрогобицької міської ради

Розглянувши звіти та висновки про вартість майна, рецензії на висновки про вартість майна, взявши до уваги пропозиції постійної комісії ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол № 83 від 04.03.2019 р.), постійної комісії ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (протокол від 06.03.2019 року № 75 ), аукціонної комісії (протокол № 1 від 06.03.2019 р.), керуючись Законом України «Про приватизацію державного і комунального майна», Порядком проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 № 432, п. 30 ч.1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, в порядку ст. 13 Регламенту Дрогобицької міської ради, міська рада вирішила :
1.Внести зміни у п.п.1.1. п.1 рішення сесії № 1429 від 29.11.2018 р. «Про включення в перелік об»єктів комунальної власності, які підлягають продажу на конкурентних засадах шляхом проведення електронного аукціону» та викласти у наступній редакції, – «1.1. нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: м. Дрогобич, вул. Бориславська, 78, площею 17,4 м. кв.».
2.Затвердити експертні оцінки об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Дрогобича, які підлягають приватизації шляхом аукціону згідно з додатком № 1.
3.Встановити стартову ціну для продажу на аукціоні нежитлового приміщення за адресою: м. Дрогобич, вул. Бориславська, 78, пл. 61,6 м. кв. на рівні експертної оцінки у розмірі 172 176 грн. (сто сімдесят дві тисячі сто сімдесят шість гривень) з ПДВ.
3.1.Значення кроку при продажу нежитлового приміщення визначити на рівні 5% від стартової ціни та становить 8608 грн. 80 коп.
4. Встановити стартову ціну для продажу на аукціоні нежитлового приміщення за адресою: м. Дрогобич, вул. Бориславська, 78, пл. 17,4 м. кв. на рівні експертної оцінки у розмірі 48 634,8 грн. (сорок вісім тисяч шістсот тридцять чотири гривні 80 копійок) з ПДВ.
4.1.Значення кроку при продажу нежитлового приміщення визначити на рівні 5% від стартової ціни та становить 2 431 грн. 74 коп.
5. У разі непродажу об»єктів комунальної власності, зазначених в даному рішенні, на аукціоні без умов, за ціною не нижче стартової, рішення сесії № 1429 від 29.11.2018 р. «Про включення в перелік об»єктів комунальної власності, які підлягають продажу на конкурентних засадах шляхом проведення електронного аукціону», вважати таким, що втратило чинність.
6. Відділу оренди та приватизації комунального майна виконавчого комітету Дрогобицької міської ради (Р. Рососі) здійснити приватизацію об’єктів комунальної власності шляхом аукціону відповідно до чинного законодавства України.
7.Доручити міському голові м. Дрогобича (Т. Кучмі) затвердити висновки про вартість майна згідно з додатком № 1 та уповноважити підписати договори купівлі-продажу нежитлових приміщень за адресами: м. Дрогобич, вул. Бориславська, 78, пл. 61,6 м. кв. та вул. Бориславська, 78, пл. 17,4 м. кв.
8.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (Р. Курчика), на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Ю. Кушлика).

Міський голова Т. Кучма

Переглянути додаток

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні