№ 1660 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про затвердження Програми фінансової підтримки закладів охорони здоров`я мм. Дрогобича та Стебника на 2019 рік“

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
46 сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 11 березня 2019 року № 1660

Про затвердження Програми
фінансової підтримки закладів
охорони здоров`я мм. Дрогобича
та Стебника на 2019 рік

З метою ефективного і раціонального використання бюджетних коштів та керуючись ст.25, ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.07.2002р. № 955 «Про затвердження Програми подання громадянам гарантованої державою безоплатної медичної допомоги», ст.8 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», керуючись п.3 ст.89 Бюджетного кодексу України, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту, туризму, інформації, охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення ( протокол № _________ від ________) та постійної комісії ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій ( протокол № 81 від 19.02.2019) міська рада вирішила:
1. Затвердити Програму фінансової підтримки закладів охорони здоров`я мм. Дрогобича та Стебника на 2019 р. Загальний обсяг фінансових ресурсів для виконання Програми, становить 102113,3 тис.грн. Дана сума може уточнюватись протягом року виходячи з потреби закладів охорони здоров`я мм. Дрогобича та Стебника та наявних фінансових ресурсів міського бюджету м. Дрогобича та інших джерел фінансування.
2. Координацію та контроль за виконанням Програми покласти на начальника відділу охорони здоров’я В.Чубу.
3. Контроль за виконанням рішення сесії покласти на голову постійної депутатської комісії міської ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій Р.Курчика.

Міський голова Т.Кучма

Переглянути додаток

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні